Zapraszamy do apartamentów w Poznaniu

Nocleg w centrum Poznania-sen w stylu retro

W samym sercu Poznania znajduje się niezwykły kompleks apartamentów „Retro”. Zachwyca pięknem wnętrz stylizowanych na lata 20 i 30 dwudziestego wieku, niepowtarzalną atmosferą, luksusem i elegancją. Sen, relaks, znakomite warunki do pracy – wszystko to znajdziesz w zaciszu naszych pokoi. Każdy apartament został zaprojektowany indywidualnie i z wielkim pietyzmem, aby móc przyjąć znakomitych Gości oraz strzec ich prywatności i spokoju. Apartamenty, które są alternatywą dla hoteli, znajdują się na I, II i III piętrze rodzinnej kamienicy, zbudowanej w roku 1904 i odnowionej w 2011 roku. Wysmakowana architektura oraz stylistyka apartamentów nawiązuje do lat 20 i 30 poprzedniego wieku.

Apartamenty „Retro” w centrum Poznania to luksus w najlepszym stylu: elegancki aneks jadalny i w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwolą na przygotowanie własnych potraw, część sypialnia jest utrzymana w delikatnej kolorystyce, a w przestronnej łazience znajduje się nowoczesna armatura. W każdym apartamencie wystrój stanowi mistrzowskie połączenie tradycji i najnowszej technologii. Każdy z wyjątkowych apartamentów zaspokoi wszelkie potrzeby gości. Zapewniamy Tobie bezpłatny, bezprzewodowy Internet, telewizję satelitarną oraz parking i miłą atmosferę.

Poznań leży na najważniejszej trasie Europy, łączącej Moskwę i Warszawę z Berlinem, Londynem oraz Paryżem. Tętniące życiem miasto to dobre miejsce zarówno dla biznesu, jak i kultury oraz rozrywki. To miasto żyje pełnią życia, a położone w samym jego centrum apartamenty pozwolą Ci się nim cieszyć. Apartamenty znajdują się w odległości 5 minut spacerem od terenów targowych i 15 minut spacerem od Dworca PKP. Od kluczowego węzła komunikacyjnego na Moście Teatralnym, gdzie krzyżują się liczne trasy autobusowe i tramwajowe, dzieli Cię zaledwie pięciominutowy spacer.

W Poznaniu, mieście pięknym i fascynującym, historia spotyka się z nowoczesnością w niezwykły sposób. Obok monumentalnych budowli stoją bogato zdobione kamienice, a ruchliwe ulice prowadzą do uroczych okolic Starego Miasta. Apartamenty „Retro” to miejsce, gdzie możesz cieszyć się pięknem wnętrz, jednocześnie będąc w samym sercu miasta i w sąsiedztwie kulturalnych i historycznych obiektów Poznania: teatrów, muzeów, kin, restauracji i pubów, zabytkowych kościołów, Starego Miasta z Rynkiem.

W apartamentach „Retro” odnajdziesz namiastkę domu oraz ducha poprzedniej epoki. Ciesz się luksusem pięknych wnętrz oraz bliskością tętniącego życiem i kwitnącego miasta.